wtorek, 24 lutego 2015

Organizacja pracy w zakładach leczniczychfot. Przychodnia Weterynaryjna Rademenes


Aby praca w naszej lecznicy przebiegała w jak najlepiej zorganizowanym systemie i abyśmy mogli świadczyć opiekę najwyższej jakości dla naszych pacjentów, musimy działać wg wcześniej przygotowanego planu.
Do zabiegów przygotowujemy się już dzień, a nawet kilka dni wcześniej i ustalamy jak najlepszy plan zabiegów danego dnia. Aby każdy pacjent był przyjęty w odpowiednim czasie i z jak największą dbałością.
Zabiegi chirurgiczne jak i stomatologiczne wykonywane są najczęściej rano z racji tego, iż zwierzak przed znieczuleniem ogólnym musi "być na czczo" tzn. musi mieć pusty żołądek. Jest to ważne dla jego bezpieczeństwa w trakcie znieczulenia.
Umawiając termin na zabieg, dany dzień zostaje dostosowany do zabiegu i cały jego przebieg jest ściśle zaplanowany. 
Nie odwołując terminu w miarę wcześniej plan pracy w zakładzie weterynaryjnym ulega zdezorganizowaniu. Jednak co najważniejsze - dany termin już nie może zostać wykorzystany przez innego pacjenta, który być może także bardzo potrzebował zabiegu.
Dlatego jeśli nie możemy pojawić się na umówiony termin zadzwońmy do zakładu leczniczego informując o tym personel. Może uda nam się w inny, dogodny dla nas termin zarezerwować zabieg. Natomiast zakład leczniczy, udostępni zwolnione miejsce dla innych pacjentów, a także stosunkowo wcześniej zmieni swój plan pracy na dany dzień.


Bardzo prosimy o przemyślane rezerwowanie terminów.


Ewelina.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz